Konferencje medyczne na żądanie. Platforma net4doctor.online

2020-05-12

Od teraz Net4Doctor to nie tylko serwis edukacyjny. To również nowy wymiar konferencji. Aż 18 specjalizacji, 60 tysięcy lekarzy i 7 miesięcy dostępu.

Wiele się zmienia, ale chcemy wciąż się rozwijać, dokształcać i korzystać z wiedzy najlepszych autorytetów. Trudno dziś wyobrazić sobie profesjonalną naukową konferencję medyczną na żywo. Nowy format conference on demand to najlepsze nazwiska, najciekawsze tematy i profesjonalne wydarzenia branżowe dla wszystkich specjalizacji w jednym miejscu.

Obejrzyj film: CoD – czy to dla mnie?

Wyobraź sobie, że nie musisz kupować drogiego pakietu, rezerwować hotelu, a potem wybierać między wykładami, które odbywają się jednocześnie. Przed obejrzeniem przeczytasz streszczenie, a po wykładzie otrzymasz „take home message” z najważniejszymi informacjami. Wyobraź sobie, że to Ty zdecydujesz, kiedy, gdzie i na jakim urządzeniu odtworzysz wystąpienie prelegenta. 

Rejestracja w serwisie jest darmowa

Dostęp do konferencji możesz uzyskać od swojego ulubionego przedstawiciela medycznego lub zdobywając punkty za aktywność na wirtualnych stoiskach sponsorów. Możesz także po prostu kupić bilet. Dostęp do stoisk jest bezpłatny.

Materiały będą pojawiać się w sesjach tematycznych co tydzień, a kolejne konferencje będą organizowane systematycznie. Warto zarejestrować się teraz, by śledzić na na bieżąco: daty, tytuły, nazwiska. 

Weź udział w konferencji