Kamil Koszela
dr n. med.

Kamil Koszela

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jego zainteresowania zawodowe i naukowe skupione są̨ w szczególności na patologiach kręgosłupa. Pracownik naukowy – Adiunkt Kliniki i Polikliniki Neuroortopedii i Neurologii Narodowego Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji (NIGRiR) w Warszawie. Członek Komisji Bioetyki przy NIGRiR w Warszawie. Od 2014 roku wykładowca akademicki.

W codziennej praktyce ortopedycznej zajmuje się terapię iniekcyjną patologii narządu ruchu z zastosowaniem różnych preparatów. Zajmuje się leczeniem operacyjnym kręgosłupa, z naciskiem na minimalnie inwazyjną formę leczenia - MISS (minimal invasive spine surgery). 

Pomysłodawca i Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego, członek Komitetu Naukowego, prelegent podczas siedmiu kolejnych edycji Ogólnopolskiej Konferencji Rehabilitacji, (Neuro)Ortopedii i Komunikacji Medycznej. Pomysłodawca o Przewodniczący Komitetu Naukowego I Multidyscyplinarnej, Międzynarodowej Konferencji Kolagenoterapii Iniekcyjnej. 

Jest autorem i współautorem licznych artykułów opublikowanych w czasopismach polskich i zagranicznych. Recenzent prac naukowych w krajowych i zgranicznych czasopisamach. Prywatnie instruktor sztuk walki. Prowadzi Szkołę̨ Dalekowschodnich Sztuk Walki Aikido w Łodzi (posiadacz stopnia mistrzowskiego 4 dan Aikido). Pasjonat lotnictwa.