Ortopedia
2019-03-21

Pacjent ze stwierdzonym stawem rzekomym kości łódeczkowatej prawej

Przypadek pacjenta
Przewidywany czas szkolenia 30 min
Zdobądź 0.5 pkt edu. (NIL)
Program aktywny do 2020-12-31
O programie

Program składa się z pretestu (test wstępny, nieobligatoryjny), wykładu eskperta dotyczącego konkretnego przypadku pacjenta (case study) oraz końcowego testu edukacyjnego. 

Zapoznaj się z wypowiedzią specjalisty i zobacz, jak przebiegała diagnostyka i leczenie u 33-letniego pacjenta, który doznał urazu nadgarstka w przeszłości, lecz nie zgłosił się do lekarza w celu postawienia diagnozy. 

 

Zasady

Aby odebrać certyfikat, zapoznaj się z materiałem wideo i odpowiedz na pytania testowe. Możliwość wygenerowania certyfikatu pojawi się, gdy uzyskasz co najmniej 70% poprawnych odpowiedzi w postaci przycisku "Certyfikat". Jeśli Twoje odpowiedzi będą nieprawidłowe, na stronie pojawi się przycisk "Spróbuj ponownie" – możesz wtedy przystąpić do programu raz jeszcze i poprawić wynik.

Adresat
ortopedzi
Cel

Poszerzenie i ugruntowanie aktualnej wiedzy z dziedziny ortopedii wśród lekarzy specjalistów zainteresowanych zagadnieniami różnorodnych uszkodzeń oraz złamań w obrębie ręki. 

Słowa kluczowe
exogen, staw rzekomy
Kierownik naukowy
Marek Synder
prof. dr hab. n. med. Marek Synder
Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi. Kierownik Kliniki Ortopedii i Ortopedii Dziecięcej UM w Łodzi. Konsultant Wojewódzki w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu dla obszaru województwa łódzkiego. Prezes PTOiTr przez dwie kadencje 2014–2018. Przewodniczący Sekcji Ortopedii Dziecięcej 2001–2004.
Redaktor merytoryczny
Aleksandra Sibilska
lek. n. med. Aleksandra Sibilska
Studentka kierunku lekarskiego. Wiceprezes Ogólnopolskiego Studenckiego Towarzystwa Ortopedycznego. Laureatka konkursu "Innowacje w rehabilitacji". Autorka i współautorka rozdziałów i publikacji m.in.z dr Tokishem i prof. Randellim.
Redaktor techniczny
Agnieszka Kaszowska
mgr Agnieszka Kaszowska
Absolwentka Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Łódzkiego. Od 8 lat stale zaangażowana w pracę nad rozwojem portali internetowych związanych z branżą medyczną i zdrowiem. Na co dzień pogłębia swoją wiedzę z zakresu social mediów, marketingu internetowego oraz SEO. Poza pracą interesuje się lotnictwem oraz motoryzacją. Jej pasją są podróże, językoznawstwo oraz literatura. W wolnym czasie bierze udział w koncertach ulubionych zespołów rockowych.
Partner edukacyjny
Patron naukowy
Instytucja akceptująca